O NÁS

Kdo jsme a jaké máme zkušenosti v logopedii? Co nás inspirovalo k tomu, abychom zjednodušili práci nejen nám, ale i našim kolegům z oboru? Přečtěte si náš příběh.

Byl jednou jeden ...

Žil byl na jižní Moravě jeden logoped, který měl moc rád svou práci, ale nesnášel papírování, protože mu zabraňovalo pomoci více lidem.

MOC PRÁCE

Musel odpovídat na e-maily, stahovat úkoly svých klientů z různých programů, neustále jim připomínat, kdy mají přijít na další sezení. To všechno mu zabíralo mnoho času.

CO KDYBY?

Jeho manželka mu chtěla pomoct, protože si sama pamatovala z dob, kdy učila, jaké to je. Myslela si, že by mohl používat nějaký e-learningový systém, aby jeho práce byla efektivnější a aby ušetřil čas. Bohužel žádný z existujících systémů nebyl dostatečně přívětivý na to, aby ho mohli používat jeho klienti.

ZÁBLESK NADĚJE

Jednou v noci, když čekala miminko a měla dva mozky ☺, ji napadlo, že by si mohli nechat aplikaci vyvinout, aby její muž měl dost času na své dítě. Bohužel ale dlouho nemohli najít nikoho, kdo by to dokázal. Asi týden před narozením syna konečně našli někoho, kdo řekl, že jim pomůže.

Nový život

Teď již dítko chodí a vydává se samo objevovat svět. Stejně tak i aplikace je připravena poznávat nové lidi. Je tu spousta věcí, které bude potřeba rozvíjet dále, ale věříme, že aplikace vám už teď umožní získat víc času, poskytovat maximum podpůrných materiálů vašim klientům a motivovat je pro práci doma.

happy end

Pokud chcete zkusit efektivněji komunikovat se svými klienty, přihlaste se níže. Rádi vám poskytneme přístup pro vás a vaše klienty za zvýhodněných testovacích podmínek.
Pár slov o nás

PhDr. Jan Dezort, Ph.D.

je klinický logoped s více než 15 lety praxe v oboru jak ve státních, tak v soukromých zařízeních. Jako první v ČR absolvoval prestižní roční kurz zaměřený na terapii neplynulosti ECSF (European Clinical Specialization in Fluency Disorders). Kromě poskytování logopedické péče se věnuje i výzkumu v oblasti neplynulosti řeči a rád se s ostatními dělí o nové poznatky, které získává od svých zahraničních kolegů. 

Je garantem pro logopedii akreditovaného pracoviště ORL A LOGOPEDIE s.r.o., které poskytuje vzdělávání logopedům v atestační přípravě. Přednáší na Masarykově univerzitě v Brně a na Univerzitě Karlově a vystupuje na konferencích v ČR i zahraničí. V terapii rád postupuje systematicky a pracuje s cíli zejména proto, aby on i jeho klienti viděli, jak se terapie vyvíjí a jak jsou úspěšní.

Jan Dezort
Jarmila Dezortová

Mgr. Jarmila Dezortová

studovala logopedii a angličtinu na Masarykově univerzitě v Brně. Mnoho let učila jazyky a překládala a také působila v nakladatelství. 

Zastává názor, že role učitele ve výuce či logopeda při terapii je naprosto klíčová a že využívání technologií během práce logopeda by mělo celý proces usnadnit. V opačném případě totiž demotivuje všechny zúčastněné a původní nadšení rychle vyprchává. Chce tedy vytvořit aplikaci, která je opravdu podpoří v dosažení jejich cílů.

logapka-logo
logapka app on mobile
LOGOPEDIE V KAPSE

Nezávazně vyzkoušejte

Momentálně testujeme beta verzi naší webové aplikace. Pokud máte zájem se jako logoped do testování zapojit, nechte nám na sebe kontakt. Zajistíte si tím nejen možnost být u vzniku Logapky a ovlivnit její obsah a funkce, ale také výhodnější podmínky pro plnou verzi do budoucna. Těšíme se na spolupráci.

Odesláním souhlasíte se zasíláním aktuálních informací o aplikaci Logapka. Více o ochraně osobních údajů.