MOJE KNIHOVNA

Webová aplikace Logapka obsahuje i knihovnu materiálů pro logopedy, kterou budme postupně doplňovat. Prohlédněte si, co knihovna aktuálně obsahuje.

 

Naším cílem je, abyste mohli z Logapky vybírat materiály stejně snadno, jako ze své knihovny v ordinaci, a na pár kliků je přidělili svým klientům. Už žádné kopírování nebo posílání emailem. Vše jasně a přehledně pro logopeda i klienta. Klienti si pak mohou pracovní listy sami stáhnout a vytisknout.

Do knihovny si můžete zařadit i své vlastní osvědčené úkoly nebo s klienty sdílet svá vlastní videa. Náš obsah slouží jako odrazový můstek, abyste mohli začít Logapku co nejrychleji používat se svými klienty.

videa

  • Unikátní ucelený průvodce vyvozováním hlásek vytvořený klinickými logopedy.
  • Každá hláska obsahuje několik krátkých videí, které můžete přidělit svým klientům: Úvod, nejčastější chyby, které se vyskytují při výslovnosti hlásky, fonematický sluch a průpravná cvičení, vyvozování hlásky, tipy pro správné osvojení hlásky
  • Díky videím si vaši klienti lépe zapamatují, jak má daná hláska vypadat a jak ji procvičovat. Proto bude práce při logopedickém sezení efektivnější.

PRACOVNÍ LISTY

Pracovní listy vytvořené klinickými logopedy s krásnými obrázky Mgr. Kateřiny Halasové.

Pracovní listy jsou rozděleny do následujících kategorií:

  • úvodní cvičení (např. na fonematický sluch)
  • slovní zásoba (seznamy slov k procvičování doplněné o omalovánku)
  • aktivity pro procvičování slovní zásoby (hry, pexeso)
  • procvičování ve slovních spojeních a větách (hádanky, příběh, atd.)
 
Momentálně můžete používat obsah k hláskám L, R a Ř, na ostatních pilně pracujeme.
logapka app on mobile
LOGOPEDIE V KAPSE

Nezávazně vyzkoušejte

Momentálně testujeme beta verzi naší webové aplikace. Pokud máte zájem se jako logoped do testování zapojit, nechte nám na sebe kontakt. Zajistíte si tím nejen možnost být u vzniku Logapky a ovlivnit její obsah a funkce, ale také výhodnější podmínky pro plnou verzi do budoucna. Těšíme se na spolupráci.

Odesláním souhlasíte se zasíláním aktuálních informací o aplikaci Logapka. Více o ochraně osobních údajů.