Logopedie V KAPSE

Doporučil vám logoped aplikaci Logapka? Gratulujeme – od teď budete vždy přesně vědět, co máte cvičit a hlavně jak! Procvičujte s Logapkou a využívejte práci s videy tak, abyste z logopedie vytěžili maximum!

S Logapkou je to snadné
krok 1

Logoped vám pošle pozvánku do aplikace

Na první schůzce vám logoped pošle do mailu pozvánku a naplánuje úkoly a případně další sezení. Vy si účet aktivujete kliknutím na odkaz v e-mailu a už můžete Logapku používat, kdekoliv máte přístup k internetu. Žádná instalace není potřeba, jedná se o webovou aplikaci.

krok 2

Naplánujete si s logopedem sezení, seznámíte se s materiály

Hned pro přihlášení do aplikace si jednoduše vyhledáte, co do příští schůzky máte cvičit. Stáhnete si materiály, popř. zhlédnete videa od logopeda.

krok 3

Prohlédněte si úkoly pro daný týden

Při cvičení můžete nahrát sami sebe nebo své dítě – na mobil nebo tablet. Můžete cvičit, jak dlouho chcete. Výsledek nahrajete do Logapky. 

krok 4

Cvičte dle zadaného postupu, nahrávejte videa

Jak vám cvičení dnes šlo? Napište komentář, který uvidíte vy i logoped. Budete tak mít oba lepší přehled a dříve se posunete vytouženému cíli.

Mohlo by vás zajímat...

Předplatné pro klienty: od 82 korun měsíčně

 

299 Kč při platbě na 1 měsíc

133 Kč za měsíc při platbě za 3 měsíce (399 Kč za 3 měsíce)

82 Kč měsíčně při platbě

za 12 měsíců (999 Kč za 12 měsíců)

Délku předplatného doporučujeme konzultovat individuálně s logopedem.

Ne, cílem Logapky není nahradit péči logopeda. Logapka byla vytvořena proto, aby se zefektivnila komunikace mezi vámi a logopedem a abyste vždy přesně věděli, co máte dělat.

Ne, Logapka je webová aplikace, kterou není potřeba stahovat do mobilu ani počítače. Přihlásíte se pomocí svých přihlašovacích údajů odkudkoliv, kde máte k dispozici internet. Přihlášení je možné přes mobil, tablet i počítač.  Z Logapky si můžete stáhnout přidělené pracovní listy a vytisknout si je či uložit k použití pro případ, že budete offline. 

Žijeme v době, kdy jsme zvyklí si všechny informace ihned najít na internetu, ideálně v mobilu. Jsme neustále na cestách, často tak zapomeneme, že má naše dítě procvičovat logopedii. V rámci přesunů mezi prací, školkou atd. zapomínáme využívat chvilky, kdy by se cvičit dalo, protože jsme na to nemysleli předem. Nemáme s sebou materiály a nepamatujeme si, co přesně máme dělat. A když přijdeme domů, tak už zase nezbývá energie nebo tím dítě nechceme po celém dni „otravovat”. Díky Logapce máte logopedii v kapse – ve svém mobilu – kdekoliv a kdykoliv a můžete tak využít i čas, ve kterém byste jinak třeba jen čekali na plavání. Stačí deset minut a máte odškrtnuto! A pravidelné cvičení nese výsledky, za které budete vděční.

Pracovní listy, videa, hry. Přesně to, co si váš logoped myslí, že vám nejvíce pomůže. Jasně uvidíte, co do příštího sezení cvičit. A taky přesně uvidíte, kdy to příští sezení je. Navíc vás aplikace upozorní, že je potřeba se logopedii věnovat. (funkce ve vývoji)

Pokud vám nepřišla pozvánka od logopeda, velmi pravděpodobně ji najdete ve složce Nevyžádaná pošta či Spam (zejména u adres na gmail.com). Pokud ji nenajdete ani tam, pošlete nám vaši mailovou adresu a jméno vašeho logopeda na info@logapka.cz.