PROČ POUŽÍVAT LOGAPKU?

Sepsali jsme 10 výhod, které nám Logapka přináší a může i Vám!

1.       Ušetříte spoustu času – u nás v ordinaci jsme spočítali, že každý logoped ušetří v průměru zhruba 2 hodiny za týden, to je 8 hodin za měsíc (1 celý den) a 96 hodin ročně – tento čas můžete věnovat například sebevzdělávání nebo odpočinku. Místo kopírování nebo posílání emailů s materiály pro klienty vše pohodlně odkliknete v Logapce a klientům ihned nasdílíte v průběhu terapie. Žádné další zasílání e-mailů nebo kopírování.

2.      Rodičům jednoduše ukážete, co mají s dítětem doma dělat – pokud pracujete ve školce a logopedie probíhá bez přítomnosti rodiče, můžete jej pohodlně informovat o tom, co jste na logopedii dělali – všechny materiály uvidí pohodlně v Logapce. Pokud s dítětem rodič na logopedii chodí, pak jistě ocení, pokud si budeme moct materiály v klidu doma stáhnout, podívat se například na vysvětlující videa a během terapie se bude moci plně věnovat samotné logopedii a nikoliv zapisování poznámek.

3.       Uvidíte, jak klienti doma pracují – v Logapce vidíte, kdo si aplikaci doma již aktivoval a zda udělal zadané úkoly, máte tak okamžitě po rozkliknutí profilu klienta přehled, zda se věnuje logopedii i doma. 

4.       Nechejte si zaslat video – Potřebujete vidět, jak rodiče s dětmi doma procvičují nebo jak se daří nepřímá terapie u malých dětí? Nechejte si zaslat video. Klienti se mohou nahrát přímo z aplikace a video Vám zaslat, budete ho mít rovnou přiřazené buď v souborech pro logopedy nebo k určitému úkolu. Nemusíte tedy již videa a další materiály hledat v mailech či různých úschovnách, vše máte na jednom místě.

5.       Sledujete pokrok – nechejte si poslat video již před začátkem docházky a následně po určitém časovém období, abyste viděli, jaký posun Vaši klienti udělali. Občas se klientům zdá, že k žádnému posunu nedošlo, ale když se zpětně podívají na několik měsíců staré video, uvědomí si, kolik práce na sobě již udělali a že terapie a jejich úsilí nesou výsledky.

6.       Přehledně vidíte, jaké úkoly jste již zadali. Toto využijete jak u klientů, kteří mají Logapku ve verzi PREMIUM, tak bez.

7.       Klienti jasně vědí, co mají do příští logopedie udělat– vše mají přehledně v aplikaci, neztratí vytištěné papíry a v aplikaci uvidí, kdy mají příště přijít.

8.     Šetříte peníze, nervy i přírodu – tiskárna je dobrý sluha, ale zlý pán. Zrovna, když potřebujete tisknout, dojde toner nebo se zasekne papír. Vy pak místo práce s klientem řešíte něco úplně jiného. A provoz tiskárny a papír také něco stojí! V Logapce materiály přidělíte kliknutím a je to! Klient si je může vytisknout kolikrát chce, černobíle či barevně, nebo jen používat na mobilu a počítači, jak je mu to nejmilejší.

9.   Materiály můžete mít přehledně i v papírové verzi – pokud si zakoupíte kurz v Logapce, můžete si zakoupit i vytištěné materiály ve složce o velikosti A5 nebo zalaminované pracovní listy o velikosti A4 k použití přímo při práci s klienty. 

10.   Můžete si vytvořit vlastí kurzy – pokud Vám v Logapce nějaké materiály chybí, můžete si utvořit své vlastní složky s materiály a sdílet je se svými klienty.

logapka app on mobile
LOGOPEDIE V KAPSE

Nezávazně vyzkoušejte

Chci vyzkoušet Logapku na 2 měsíce zdarma!