SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Oblíbili jste si Logapku a rádi byste ji používali i nadále? Máme pro vás speciální nabídku! Objednejte si Logapku do 20. 7. 2023 a zajistěte si svůj přístup k Logapce i po začátku nového školního roku.


Proč si předobjednat Logapku?

1.       Zajistíte si speciální cenu – místo 450 Kč za měsíc jen 390 Kč za měsíc (při předplatném na jeden rok).

2.       Zajistíte si doručení složek s Logapkou před začátkem školního roku.

3.       Možnost fakturace měsíčně nebo ročně.

4.       Zajistíte si zaškolení dle domluvy online nebo offline.

Materiály začneme rozesílat během srpna. Pokud víte, že tou dobou nebudete na pracovišti, je možné se domluvit na zaslání později nebo na zaslání na jinou adresu. Zarezervujte si však svoji Logapku již teď, abychom s Vámi počítali!

CO ZÍSKÁTE?

  • 12 měsíců přístupu k Logapce  
  • Přístup k digitální verzi pracovních listů, videa, interaktivní hry v PPT
  • Přístup k slovní zásobě s fotkami a audionahrávkami
  • Zaškolení dle domluvy online či offline
  • 10 složek s vytištěnými pracovními listy ve formátu A5 (pro hlásky L, R, Ř, C, S, Z, Č, Š, Ž, sluchová výchova) (obvyklá cena 490 Kč za složku)

  • Neomezený počet klientských profilů, se kterými sdílíte své i naše materiály a používáte všechny ostatní funkce (jako zasílání videí, plánování schůzek apod.)  

  • a 10 dalších výhod, které Vám používání Logapky přinese

KOLIK BUDE STÁT LOGAPKA MÉ KLIENTY

Základní verze pro Vaše klienty je zdarma. V rámci verze zdarma může logoped se svým klientem sdílet své vlastní materiály a materiály z kurzů Logapky, které nejsou označeny PREMIUM. Mohou také využívat kalendář a zasílat svému logopedovi dokumenty a videa přes zabezpečené prostředí. Pokud logoped přidělí materiály označené jako PREMIUM, pak je klient vyzván k platbě.

Předplatné pro klienty: od 82 korun měsíčně

299 Kč při platbě na 1 měsíc

133 Kč za měsíc při platbě za 3 měsíce (399 Kč za 3 měsíce)

82 Kč měsíčně při platbě za 12 měsíců (999 Kč za 12 měsíců)


JAK SI MŮŽU LOGAPKU PŘEDOBJEDNAT?

Napište nám e-mail na jarmila.dezortova(zavinac)dobralogopedie.cz. Ozveme se Vám co nejdříve zpět. 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat

Pokud nám nedáte vědět, že chcete Logapku používat dále, bude Váš profil zcela smazán včetně všech materiálů Vámi nahraných. Pokud nechcete, aby k tomuto došlo, objednejte si ji.

Přestože věříme, že cena Logapky je nastavená velmi rozumně, může se stát, že někteří rodiče si nebudou chtít Logapku zaplatit. Nic se neděje, můžete jim přidělit materiály zdarma, které pokrývají to nejdůležitější z jednotlivých fází terapie. Případně jim můžete některé materiály sami vytisknout během terapie. Pro Vás je tu stále výhoda, že stále jasně vidíte, jaké materiály jste zadali a můžete s klienty sdílet vlastní materiály. Navíc ostatní klienti mohou mít zájem i o další materiály z Logapky, aby si mohli více procvičovat a Vy jim to můžete umožnit. Je pouze na rodičích, do jaké míry budou aktivní a kolik materiálů budou chtít využívat.

V podstatě jakékoliv – pracovní listy, vlastní videa, můžete si vytvořit i pouze úkoly s jednoduchými zadáními. Záleží na Vás. Jediné, o co Vás žádáme, abyste při nahrávání materiálů do Logapky respektovali autorská práva tvůrců materiálů a nesdíleli nic, k čemu je nemáte. Postupně se snažíme rozšiřovat naše materiály tak, aby pokryly co nejširší spektrum logopedických vad a s nimi spojených témat. Pokud víte o zdařilých materiálech nebo jste je sami vytvořili, dejte nám vědět. Rádi zkusíme navázat spolupráci s dalšími autory.

V účtu PREMIUM najdou naše materiály, které jsou označeny PREMIUM – jedná se zejména o videa a další materiály, na kterých je velký podíl autorské práce

Materiály vidíte jen Vy a případně Vaši klienti, se kterými je budete sdílet. Ostatní uživatelé Logapky je nevidí.

Veškeré materiály, které jste klientovi přidělili doposud, klient uvidí a bude je moct bez používat bez omezení dále, dokud bude i Váš účet aktivní. Pokud Váš účet smažeme, vaši klienti přístup k materiálům ztrácejí. 

Základní verze pro Vaše klienty je zdarma. V rámci verze zdarma může logoped se svým klientem sdílet své vlastní materiály a materiály z kurzů Logapky, které nejsou označeny PREMIUM. Mohou také využívat kalendář a zasílat svému logopedovi dokumenty a videa přes zabezpečené prostředí. Pokud logoped přidělí materiály označené jako PREMIUM, pak je klient vyzván k platbě.

Předplatné pro klienty: od 82 korun měsíčně

 

299 Kč při platbě na 1 měsíc

133 Kč za měsíc při platbě za 3 měsíce (399 Kč za 3 měsíce)

82 Kč měsíčně při platbě za 12 měsíců (999 Kč za 12 měsíců)

Cena je stejná, 450 Kč za měsíc. Doporučujeme využít tuto nabídku, kde získáte dostatek materiálů ke sdílení za nižší cenu a můžete tyto materiály legálně sdílet se svými klienty za výhodných podmínek.

Logapka bude stát 450 Kč měsíčně. Logapku můžete mít na další rok zcela zdarma, pokud si nejméně 30 Vašich klientů za prvních 12 měsíců aktivuje verzi PREMIUM.

Pokud máte více logopedů, doporučujeme zřídit účet pro každého z nich, aby mohli využívat Logapku naplno včetně kalendáře. Další logoped je za zvýhodněnou cenu 150 Kč měsíčně.

Do Logapky bude možné přikupovat jednotlivé kurzy z naší nabídky na novém e-shopu.