NABÍDKA PRO NOVÉ UŽIVATELE

Pokud s Logapkou teprve začínáte, máme pro vás speciální nabídku

Co získáte:

12 měsíců přístupu k Logapce 

10 složek s pracovními listy ve formátu A5 (pro hlásky L, R, Ř, C, S, Z, Č, Š, Ž, sluchová výchova) (obvyklá cena 490 Kč za složku)

Přístup k digitální verzi pracovních listů, videa, interaktivní hry v PPT

Přístup k fotkám se slovní zásobou s nahrávkami

Zaškolení dle domluvy online či offline

a 10 dalších výhod, které Vám používání Logapky přinese

 

To vše za 450 Kč měsíčně (minimální délka trvání předplatného pro logopedy  je 12 měsíců)

.

KOLIK BUDE LOGAPKA STÁT MÉ KLIENTY?

Základní verze pro Vaše klienty je zdarma. V rámci verze zdarma může logoped se svým klientem sdílet své vlastní materiály a materiály z kurzů Logapky, které nejsou označeny PREMIUM. Mohou také využívat kalendář a zasílat svému logopedovi dokumenty a videa přes zabezpečené prostředí. 

Pokud logoped přidělí materiály označené jako PREMIUM, pak je klient vyzván k platbě.

Předplatné pro klienty: od 82 korun měsíčně

299 Kč při platbě na 1 měsíc

133 Kč za měsíc při platbě za 3 měsíce (399 Kč za 3 měsíce)

82 Kč měsíčně při platbě za 12 měsíců (999 Kč za 12 měsíců)

Mohlo by Vás zajímat

Pokud nám nedáte vědět, že chcete Logapku používat dále, bude Váš profil zcela smazán včetně všech materiálů Vámi nahraných. 

Přestože věříme, že cena Logapky je nastavená velmi rozumně, může se stát, že někteří rodiče si nebudou chtít Logapku zaplatit. Nic se neděje, můžete jim přidělit materiály zdarma, které pokrývají to nejdůležitější z jednotlivých fází terapie. Případně jim můžete některé materiály sami vytisknout během terapie, jelikož předplacením Logapky získáváte právo tyto materiály i kopírovat v rámci své praxe. Pro Vás je tu stále výhoda, že stále jasně vidíte, jaké materiály jste zadali a můžete s klienty přehledně sdílet materiály vlastní. Navíc ostatní klienti mohou mít zájem i o další materiály z Logapky, aby si mohli více procvičovat a Vy jim to můžete umožnit. Je pouze na rodičích, do jaké míry budou aktivní a kolik materiálů budou chtít využívat.

V podstatě jakékoliv – pracovní listy, vlastní videa, můžete si vytvořit i pouze úkoly s jednoduchými zadáními. Záleží na Vás. Jediné, o co Vás žádáme je, abyste při nahrávání materiálů do Logapky respektovali autorská práva tvůrců materiálů a nesdíleli nic, k čemu je nemáte. Postupně se snažíme rozšiřovat naše materiály tak, aby pokryl co nejširší spektrum logopedických vad a s nimi spojených témat. Pokud víte o zdařilých materiálech nebo jste je sami vytvořili, dejte nám vědět. Rádi zkusíme navázat spolupráci s dalšími autory. 

V účtu PREMIUM najdou naše materiály(úkoly), které jsou označeny PREMIUM – jedná se zejména o videa a další materiály, na kterých je velký podíl autorské práce, autorské ilustrace apod. Zakoupením verze PREMIUM podpoří Vaši klienti vznik nových materiálů a práci českých ilustrátorů a autorů. 

Materiály vidíte jen Vy a případně Vaši klienti, se kterými je sdílíte. Ostatní uživatelé Logapky k nim přístup nemají. 

Veškeré materiály, které jste klientovi přidělili doposud, klient uvidí a bude je moct bez používat bez omezení dále, dokud bude i Váš účet aktivní. Pokud Váš účet smažeme, Vaši klienti přístup k materiálům ztrácejí. 

Základní verze pro Vaše klienty je zdarma. V rámci verze zdarma může logoped se svým klientem sdílet své vlastní materiály a materiály z kurzů Logapky, které nejsou označeny PREMIUM. Mohou také využívat kalendář a zasílat svému logopedovi dokumenty a videa přes zabezpečené prostředí. 

Pokud logoped přidělí materiály označené jako PREMIUM, pak je klient vyzván k platbě.

Předplatné pro klienty: od 82 korun měsíčně

 

299 Kč při platbě na 1 měsíc

133 Kč za měsíc při platbě za 3 měsíce (399 Kč za 3 měsíce)

82 Kč měsíčně při platbě za 12 měsíců (999 Kč za 12 měsíců)

Cena je stejná, 450 Kč za měsíc. Doporučujeme využít Úvodní nabídku, kde získáte dostatek materiálů ke sdílení za nižší cenu a můžete tyto materiály legálně sdílet se svými klienty za výhodných podmínek, současně získáte materiály v papírové podobě a ušetříte čas při nahrávání materiálů do Logapky. 

Logapka bude stát 450 Kč měsíčně. Pokud si v průběhu prvních 12 měsíců užívání Logapky aktivuje nejméně 30 vašich klientů verzi PREMIUM, budete mít Logapku zdarma na další rok.

Pokud máte více logopedů, doporučujeme zřídit účet pro každého z nich, aby mohli využívat Logapku naplno včetně kalendáře. Další logoped má přístup za zvýhodněnou cenu 150 Kč měsíčně.

Do Logapky bude možné přikupovat jednotlivé kurzy z naší nabídky na novém e-shopu.